slider-img
SK
HU
EN
coach-zsolt

instructor

Bio


Meno:Zsolt Csiba

Špecializácie:športový nadšenec

Osvedčenie:1998 - Učiteľ telesnej výchovy, FTVŠ UK

2011 - TRX Inštruktor, Fitness Anywhere

2014 - expert FMS 1, Functional Movement System

2015 - expert SMR, SMR System

2017 - silový tréning, EPI NCSC


O mne


 Športujem od nepamäti. Začal som s atletikou keď som mal 12 rokov. Ako študent Miša Pogánya som športoval v klube DAC. Moju pozitívnu športovú mentalitu som získal najmä od neho. Okrem iného  sa vo voľnom čase venoval basketbalu a futbalu. Aj napriek môjmu veľkému úsiliu som však v atletike veľmi nevynikal a po 7 rokoch som s ňou skončil.

 Toto obdobie sa však v mojom živote stalo rozhodujúcim a ja som sa po ukončení gymnázia rozhodol ísť študovať za učiteľa telesnej výchovy. Stále som pravidelne športoval. Venoval som sa kulturistike, chodil som behávať a plávať, chvíľu som skúšal bojové umenie. Po ukončení vysokej školy som začal pracovať ako učiteľ telesnej výchovy. Deti som viedol aj ako tréner basketbalu, volejbalu a atletiky. Pracoval som tiež ako tréner stolného tenisu, trénoval s profesionálnymi športovcami a dokonca niekoľkým známym pomáhal aj schudnúť.

 Tak ako všetci, aj ja som vnímal napredovanie fitness priemyslu, a preto som sa rozhodol rozšíriť svoje obzory. Mám pocit, že klienti a tréneri s ktorými spolupracujem mi stále pomáhajú zlepšovať moju kvalifikáciu a ja robím všetko preto, aby som to robil čo najlepšie. Rozhodol som sa urobiť si certifikát TRX a od roku 2011 tento typ športu pravidelne precvičujem.